Розлучитись у Великій Британії тепер можна буде онлайн


«Co-op Legal Services» оголосили про створення служби онлайн-розлучень, призначеної цілодобово обслуговувати пари, які хочуть негайно розпочати процес розірвання шлюбу.

Про це повідомляє «Юридична газета» з посиланням на «The Law Society Gazette».

Альтернативна бізнес-структура вважає, що її нова служба може втричі скоротити час, необхідний для завершення розлучення, тобто з шести – дев’яти місяців до чотирьох.

Компанія стверджує, що три з п’яти запитів щодо вирішення сімейного спору зараз надходять із веб-каналів і багато клієнтів хочуть розпочати розгляд справи, як тільки вони приймуть рішення.

Трейсі Молоні, керівник практики сімейного права в «Co-op Legal Services», заявила, що фірма очікує, що запити впродовж перших трьох місяців цього року зростуть більш ніж удвічі порівняно з тим самим періодом у 2017 році, очікується, що пік припаде на березень.

Вона також додала:

Деякі запити щодо розлучення надходять рано вранці, оскільки люди хочуть відчувати, як вони просуваються. Розлучення не є чимось легким, але коли одна пара роздумує про розлучення, ми можемо почати пропонувати їм консультацію та юридичну підтримку, які потребує саме вона.

Послуга доступна лише для розлучень з обопільної згоди у Англії та Уельсі, де пара прийняла взаємне рішення про розірвання шлюбу. Це коштує 600 фунтів стерлінгів та 550 фунтів стерлінгів на судовий збір.

Клієнти можуть розпочати розлучення в Інтернеті, за підтримки телефонної консультації, після чого відбувається подальша телефонна розмова із адвокатом, який заповнює документи від їх імені та повертає їх для підписання. Після підтвердження від одного з подружжя, «Co-op Legal Services» завершує розірвання шлюбу від імені клієнта.

Фірма вже має служби онлайн-заповітів та видачі довіреностей.