Ребел Вілсон: «шахрайка» з юридичною освітою

Зовсім недавно на екранах з’явився фільм «Шахрайки» з Ребел Вілсон та Енн Хетеуей в головних ролях. Цікаво, що граючи зазвичай комедійні ролі, Ребел отримала юридичну освіту в найбільш престижній юридичній школі Австралії.

Ребел Вілсон — австралійська акторка, сценаристка та продюсерка, відома своїми ролями у фільмах «Подружки нареченої», «Ідеальний голос» та «Холостячки», а також тим, що продовжує доводити всім, що популярними можуть бути не тільки красуні з модельними формами.

Під час «Пізнього пізнього шоу з Джеймсом Корденом», на яке були запрошені Ребел Вілсон та Енн Хетеуей, ведучий підняв тему освіти Ребел, адже це був маловідомий факт навіть для шанувальників акторки.

Вона прокоментувала це так:

Під час навчання в юридичній школі ви повинні бути членом товариства, але я ніколи не практикувала за гроші. Я б могла, якби я захотіла. Здобуття юридичної освіти зайняло в середньому 5 років. І вже на другому році навчання я з’являлась на телебаченні Австралії. Я грала ролі «дурочок», тому люди були спантеличені, що я робила на екзамені з права, наприклад. Але я доклала багато зусиль, щоб вступити до юридичної школи, я багато вчилась, тому й вирішила закінчити її, незважаючи на те, що я вже була популярною.

До слова, батько Енн Хетеуей також працює юристом. Джеймс Корден задав їй провокативне запитання: Якби тебе заарештували за крадіжку в магазині, кого б ти обрала своїм представником: батька чи Ребел?

Мій батько практикує дуже конкретну галузь права, і я думаю, що ти [Ребел] придумаєш найбільш геніальний аргумент. Я б довірилась тобі.

Цікавими є й інші факти із життя акторки.

У дитинстві вона була дуже сором’язливою дитиною, проте одного дня мама записала її на курси акторської майстерності, залишила її там на дві години і забрала тільки після заняття. В 14 років з цією ж метою стати більш розкутою та товариською Ребел записалася в шкільний гурток дебатів.

У 17 років Ребел поїхала в Південну Африку за програмою обміну молоддю та підхопила малярію. У неї почалися галюцинації, в яких Ребел побачила себе акторкою, що піднімається на сцену за Оскаром. Після цього вона покинула ідею стати адвокатом.

Тобто вона все ж вчилась в Університеті Нового Південного Уельсу протягом дня, проте ввечері відвідувала уроки акторської майстерності.

Спочатку Ребел не прагнула грати комедійних персонажів:

Я думала, що граю серйозні ролі, але коли я з’являлася на сцені, люди починали сміятися. Мене це дратувало. Я, звичайно, розуміла, що повнота в якійсь мірі смішна. А згодом вирішила, що це буде моєю фішкою.

У 2011 році вона зізналась британському виданню «Гламур»:

Люди завжди дивуються, що дівчина, яка виглядає такою дурненькою, є кваліфікованим юристом. Я досі не маю адвоката в Америці, тому я читаю усі свої контракти і самостійно обговорюю власні угоди.

Ребел не заперечує, що має запасний план і може повернутись до кар’єри юриста в будь-який момент:

У мене не було можливості практикувати, але ж ніколи не знаєш, — сказала вона. — Одного разу, якщо все це не спрацює, я можу бути адвокатом!

У 2017 їй таки пригодились знання із юриспруденції. Як повідомляє газета The Guardian, Ребел виграла справу про наклеп проти Bauer Media.

Журі, що складається з шести осіб, протягом двох днів обговорювало свій вирок, в якому їм було запропоновано розглянути 40 питань і вісім потенційно наклепницьких журнальних статей, перш ніж винести своє рішення у Верховному суді Вікторії.

Акторка була звинувачена видавцем в брехні про її справжній вік і дитинство.

Причина, чому я тут це не збитки, це, щоб очистити своє ім’я. І той факт, що журі зробило це одностайно і відповіло на кожне з 40 запитань на мою користь, я вважаю, доводить те, про що я говорила увесь час, — сказав Вілсон.

Зірка втратила ряд ролей через неправдиві звинувачення. Проте після винесення рішення суду на її користь, сказала, що повернеться до Голлівуду та продовжить свою кар’єру. І доказ цьому ми можемо бачити на афішах та екранах кінотеатрів!

Фото: YouTube, Jezebel

Мельничук Іванна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *