Фільми про юристів та адвокатів (част. 2)

Ми нещодавно публікували добірку фільмів про юристів та адвокатів, які втім повинні були б зацікавити і тих любителів кінематографу, які не пов’язані з галуззю права. Сподіваємось, що ви встигли їх подивитись, тому що в нас для вас ще кілька шедеврів:

Вирок / Conviction (2010)

Фільм особливо цікавий, тому що заснований на реальних подіях, розповідає про безробітну матір-одиначку, чий брат був засуджений за вбивство на довічне ув’язнення. Упевнена в його невинності, вона наступні десять років присвятила детальному розгляду цієї справи, включаючи навіть експертизу ДНК.

Попри те, що їхні дитячі роки не можна назвати благополучними, брат і сестра були дуже прив’язані один до одного, що зрештою одночасно пояснює її віру в його невинуватість та його впевненість, що сестра не покине в біді, і в той же час цей факт змушує до останнього сумніватись в тому, чи справді ж Кенні не винен у злочині, за який його покарано.

Особливо тяжкі злочини / High Crimes (2002)

Успішний адвокат і щаслива дружина, героїня фільму, яку грає Ешлі Джадд, приголомшена звісткою про те, що її чоловік є секретним агентом, що працює під прикриттям. Окрім того, його звинувачують в скоєнні державного військового злочину. Оскільки вона готується захищати свого чоловіка у військовому суді, то їй на допомогу приходить колишній військовий повірений, який, втім, буде грати за своїми правилами…

Фільм доволі складний для сприйняття, про що можна здогадатись навіть з його назви, але він однозначно вартий перегляду і не тільки прихильниками трилерів. Стрічка приковує погляд, змушує чекати розв’язки, співпереживати героям.

Вузол диявола / Devil’s Knot (2013)

У невеликому американському містечку вчинено жахливе вбивство трьох дітей. Трьох підлітків звинувачують в цьому злочині, лише на тій підставі, що вони носять довге волосся, чорний одяг і слухають «сатанинську» музику. Тільки одна людина в місті стає на їх захист — адвокат Рон Лакс. Він усіма силами бореться проти упереджень і намагається врятувати три невинні життя.

Ще один фільм, заснований на реальних подіях. Тема, яка лягла в основу фільму дуже складна і трагічна, вона зачіпає особистим болем людей, історії яких розкриваються, змушує задуматись, адже один із зачеплених аспектів — тема упереджень — актуальна в будь-який час.

Ерін Брокович / Erin Brockovich (2000)

Історія про Ерін Брокович, самотньої жінки з трьома дітьми, яку життя не часто балувало світлими днями. Для таких, як вона, немає кар’єрних перспектив, є тільки скромна робота в маленькій юридичній фірмі. Але для впевненої в собі красуні, що не соромиться у висловах, досить одного нікчемного шансу, щоб кардинально змінити свою долю.

Освіти у героїні немає, зате є сміливість, відважність і природний розум. Одного разу на дорозі в її машину врізається “Ягуар”, а сама Ерін отримує травму, за яку їй за законом належить компенсація. Однак адвокат Ед Мезрі програє справу про компенсацію. Але незважаючи на це, Ерін не розгубилася в цій ситуації. Брокович змушує адвоката прийняти її на роботу.

Майкл Клейтон / Michael Clayton (2007)

Майкл Клейтон, якого грає Джордж Клуні, елітний нью-йоркський фахівець, працює на одну з найвідоміших адвокатських компаній. Ось уже 15 років він займається тим, що захищає інтереси багатих клієнтів своєї фірми. Здавалося б, він може повернути будь-яку ситуацію вигідним для його клієнта чином, за що за ним давно закріпилося прізвисько «чистильник».

Але раптом в його кар’єрі настає перелом. Компанія, де працює Клейтон, 6 років захищає інтереси хімічного концерну. Несподівано у цій справі з’являються нові докази, і один із співробітників адвокатської фірми, а також близький друг Клейтона, краде папку з документами і переходить на сторону обвинувачення.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.