Чого очікувати українцям від нового проекту пенсійної реформи

Кабінет Міністрів України прийняв проект пенсійної реформи і направив його на розгляд Ради реформ. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні в ході засідання уряду.

Основні положення, викладені у документі:

  1. Пенсійний вік не підвищуватимуть, він залишається на рівні 60 років.
  2. Для отримання пенсії необхідно буде мати 25 років страхового стажу. У разі нестачі декількох років для такого стажу, їх можна буде компенсувати шляхом сплати внесків до Пенсійного фонду.
  3. Передбачається ввести нову формулу нарахування пенсій на підставі єдиного підходу для всіх пенсіонерів з використанням показників середньої зарплати на рівні 3 764,4 гривень.
  4. Планується скасувати оподаткування пенсій та право на призначення пенсії за вислугу років для деяких категорій працівників.

Більш детально з концепцією пенсійної реформи можна буде ознайомитися після реєстрації у парламенті відповідного урядового законопроекту.

Після ухвалення цього закону я беру на себе відповідальність за впровадження цього закону та позитивний результат для українських пенсіонерів. Готовий нести за це повністю персональну політичну відповідальність, – заявив Гройсман.
Він нагадав, що з 1 жовтня 2017 року близько 9 мільйонів українських пенсіонерів отримуватимуть підвищені пенсії. Гройсман також висловив надію, що проект пенсійної реформи буде прийнятий Радою до завершення сесії.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *