Британець отримав 9,5 років в’язниці за викурену в літаку сигарету

Британцеві Джону Коксу збільшили більше, ніж вдвічі строк ув’язнення за викурену на борту літака сигарету. Апеляційна скарга, подана прокурором, була задоволена судом.

У 2015 році командир повітряного судна, яке летіло з Бірмінгема до єгипетського курорту Шарм-ель-Шейх, запитав аварійну посадку в найближчому аеропорту. Причиною цього стала пожежа, влаштована 46-річним пасажиром Дж. Коксом, який курив в туалеті.

Екіпаж повідомив капітана, що не може загасити вогонь у смітнику туалету. На допомогу прийшов один з пасажирів, котрий працював у пожежній рятувальній команді. В результаті літак благополучно приземлився.

В січні цього року в Бірмінгемі відбувся суд, на якому Дж. Кокс визнав свою вину й погодився з тим, що його дії загрожували життю людей. Тоді судді визнали, що 4,5 років в’язниці буде достатньо.

Проте з таким рішенням не погодився прокурор й оскаржив вирок. У ході апеляційного розгляду захист, навпаки, наполягав на скороченні строку, доводячи, що у момент вчинення злочину Дж. Кокс перебував у депресії через смерть матері та проблеми у шлюбі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.