18-річний адвокат побила шестивіковий світовий рекорд


У батьків, чиї діти до 18 років тільки вступають до університету, з’явився новий приклад для докору. Англійка Габріелла Тернкуест до повноліття стала баристером, адвокатом вищого рангу.

Як повідомляє The Guardian, свій шлях до вершин юриспруденції Габріелла розпочала в чотирнадцять, вступивши в юридичну академію, де зазвичай навчаються студенти старше двадцяти років.

Спочатку мене ніхто не сприймав серйозно, багато хто не вірив, що я така маленька, але поступово всі звикли, — згадує новоявлена барристер.

Британка наполягає на тому, що не було ніякого тиску, щоб досягти успіху. Насправді, вона каже, саме тому що вона не порівнювала себе зі своїми однолітками, вона насправді не знала, що від неї очікувалося. Вона просто поглинала стільки інформації, скільки вона могла взяти, незалежно від того, який віковий діапазон був поставлений.

Коли дівчині було 12 років, сім’я переїхала до США,  зараз вона планує залишитись там і працювати юристом у галузі індустрії моди — вона розпочала курс управління виробництвом одягу, готуючись до екзаменів для багатьох штатів.

Габраелла не вважає, що змарнувала молоді роки даремно чи пропустила щось:

Тепер я маю намір з’ясувати, що я буду робити далі і я вже маю науковий ступінь, тому я маю більше відкритих можливостей. Я чесно не думаю, що я пропустила щось у житті. Я не думаю, що було щось, що я могла би зробити в 15 або 16, і що я не можу робити зараз — тільки зі ступенем права.