Зі складу ELSA виключили національну групу рф


9 квітня під час пленарного засідання Конгресу The European Law Students’ Association національну групу російської федерації виключили зі складу організації.

“Прийняття цього рішення було складним, але вимушеним кроком. Складним, бо студенти — це завжди надія на те, що майбутнє може змінитись на краще. А вимушеним, оскільки війна не може бути варіантом діалогу в справедливому світі, в якому поважають людську гідність та культурну різноманітність.

ELSA Ukraine висловлює велику подяку нашим делегатам на International Council Meeting of ELSA, яке проходило в місті Козенца. Зокрема, дякуємо Vira Petrovska та Sofiya Kalyandruk за їхню підтримку та неперервну роботу на Конгресі. Дякуємо Міжнародному Правлінню за те, що сприяли продуктивній дискусії і показали що вони стоять за Україну. Україна була почута на цьому Конгресі.

Після прийнятого рішення Конгрес може сфокусуватися на тому, щоб якомога краще та ефективніше надавати допомогу українцям.

ELSA — це міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова організація, що об’єднує студентів-правників та молодих юристів, зацікавлених у науковому та особистому вдосконаленні. 

Джерело: ELSA Ukraine