З будинка Гітлера планують зробити поліцейський відділок


В Австрії представили архітектурний план щодо перетворення будинку, де народився Адольф Гітлер, на поліцейський відділок.

Таким чином хочуть «нейтралізувати» простір і сподіваються, що він не привертатиме увагу неонацистів. Про це повідомляє видання Бабель з посиланням на The Guardian.

Ремонт, який буде коштувати €5 мільйонів, мають закінчити на початку 2023 року.

«Це найдоцільніше використання [для будівлі]. Чому? Поліція є захисником основних прав і свобод», — заявив міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер.

Judith Grohmann@EmmaPeel_Knight


Das Vbg. Architektenbüro Marte.Marte wird die Umgestaltung des Hitler-Geburtshauses in Braunau vornehmen. Der Entwurf setzte sich in der Ausschreibung des Innenministeriums gegen 11 Kontrahenten durch. https://kurier.at/chronik/oesterreich/live-nehammer-praesentiert-plaene-fuer-das-hitlerhaus/400928717 …

So soll das Hitlerhaus nach dem Umbau 2023 aussehen

Die Polizei soll in das seit Jahren leerstehende Haus in Braunau einziehen. Heute wurde das Sieger-Projekt eines Architektur-Wettbewerbs gezeigt.

kurier.at
 

На відміну від Німеччини, Австрія довгий час заперечувала будь-яку відповідальність за нацизм, називаючи себе першою жертвою дій Гітлера — у 1938 році Австрію приєднали до нацистської Німеччини.

Фото: kurier.at