«Я вирішила розбити свою машину, щоб не йти на роботу»: юристи все частіше стають жертвами булінгу


Молода юристка, яку цькував її начальник, зізналась, що одного разу хотіла навмисно спровокувати автомобільну аварію, щоб наступного дня не довелося йти на роботу.

Адвокатка, яка ховає свою особистість під псевдонімом Ізабель Ферн, згадує, як одного разу вона пропустила вечірку колеги через те, що її бос навмисно дав їй завдання провести трудомістке дослідження одного питання у п’ятницю ввечері. Хоча це здається досить нормальним для молодих юристів, проте дівчина наголосила, що коли вона повідомила відповідь начальнику, він уже знав її заздалегідь.

Це була абсолютна втрата мого часу, – говорить дівчина.

Це, на жаль, було лише одним із багатьох прикладів знущань, з якими зіткнулась Ферн під час свого перебування у цій юридичній фірмі, назва якої не розголошується.

Описуючи цю дію як «масивну силову гру», вона показує, як справа йшла від поганого до гіршого, в певний момент вона навіть розглядала ідею розбити власний автомобіль, щоб уникнути залякування.

Іншого разу, повідомила вона, бос сказав їй прийти в офіс за годину до того, як прийдуть усі інші, а потім не з’явився, щоб впустити її.

Коли він [нарешті] прийшов, він втягнув мене до кімнати, закрив жалюзі і висміяв мене [за використання Інтернету занадто часто]. Це була абсолютна нісенітниця, — продовжує свою розповідь юристка.

Розмірковуючи про свій досвід, Ферн, яка з того часу змінила місце роботи, вважає, що будь-яка людина, що хоч трохи відрізняється від інших, може стати мішенню для знущань на робочому місці, включаючи тих, хто має надмірну вагу, старший за віком чи надто спокійний.

Ми вже наголошували на шокуючій кількості випадків булінгу та сексуальних домагань на роботі, з яким стикаються юристи.

Свою доповідь з цього питання оприлюднило й видання The Guardian, наголошуючи на результатах нещодавного дослідження щодо досвіду агресивної поведінки начальників та коллег, описуючи конкретні випадки цькування.

Фото: Pexels