Влада Амстердаму планує заборонити продаж канабісу у кав’ярнях


Мер Амстердама шукає способи зменшити надмірну кількість туристів та розмірковує над забороною продажу канабісу іноземцям.

Про це пише «Європейська правда».

Очільниця міста Фемке Халсема прагне залучитися політичною підтримкою свого плану після того, як отримала показові дані соціологічного опитування. Воно продемонструвало, що третина іноземних туристів і майже половина британців будуть рідше відвідувати місто, якщо їм заборонять купувати канабіс у спеціалізованих кав’ярнях.

Вона збирається скоротити кількість торгових точок, що продають канабіс.

Халсема написала листа членам міської ради, в якому повідомила про намір вивчити питання про те, яким чином можна знизити привабливість вживання наркотиків серед туристів. До листа вона прикріпила результати згаданого опитування.

В Амстердамі проживає 1,1 мільйона осіб, а щороку місто приваблює понад 17 мільйонів відвідувачів.

Окрім того, з 1 квітня в Амстердамі офіційно будуть заборонені групові екскурсії у районі “червоних ліхтарів” і інших районах столиці з вікнами для секс-працівників. Для екскурсій в інших центральних районах буде потрібен дозвіл.

Міська рада уже проголосувала за обмеження розміру туристичних груп до 15 осіб. Їм заборонятимуть зупинятися у жвавих місцях, таких як вузькі мости чи входи магазинів і ресторанів в години їхньої роботи. Гіди, що порушують правила, будуть оштрафовані на 190 євро.

Фото: cheap-trip.eu