В Україні створять онлайн-портал для професійного навчання держслужбовців


Національне агентство державної служби визначило, як саме буде працювати веб-портал для професійного навчання держслужбовців “Портал управління знаннями”.

12 грудня наказ НАДС про веб-портал управління знаннями було зареєстровано в Мін’юсті.

Портал – державна спеціалізована інформаційно-телекомунікаційна система, що забезпечує доступ до безоплатних інформаційних послуг у сфері професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування через мережу Інтернет.

Портал призначений для:

  • забезпечення розвитку ринку освітніх послуг у сфері професійного навчання;
  • інформування провайдерами про наявні освітньо-професійні та освітньо-наукові програми підготовки за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”;
  • організації електронної взаємодії суб’єктів Порталу з метою забезпечення професійного розвитку державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, обміну практиками та досвідом.

Даний веб-портал буде забезпечувати безоплатний і вільний доступ зареєстрованих користувачів до інформації, що міститься в ньому.

Гіперпосилання на Портал розміщується на офіційному веб-сайті НАДС.

Портал забезпечує доступ користувачам незалежно від виду браузера, що використовується (із застосуванням принципу технологічної нейтральності), і є адаптованим для використання із мобільних пристроїв.

Наказ “Про затвердження Положення про веб-портал управління знаннями у сфері професійного навчання “Портал управління знаннями” набере чинності з дня офіційного опублікування.