В Україні розробили електронну книгу про Конституцію для підлітків


Команда контент-маркетингової агенції Top Lead до Дня Конституції розробила електронну книгу про Конституцію для підлітків. У ній на прикладах із життя простими словами пояснюються норми Основного Закону. 

У книзі розповідається про розповсюджені ситуації, які турбують підлітків саме через призму Конституції. Наприклад, коли батьки не пускають пізно гуляти чи хочеться прогуляти школу.  Плюс все ілюструється креативними замальовками. 

 

«Це перша частина більшого соціального освітнього проєкту для молоді про те, як працює держава. Вже 2024 року 2 мільйони молодих українців, які зараз вчаться у школі, вперше зможуть проголосувати, тому потрібно вже потрібно вчити їх, як бути відповідальними громадянами. Щоб у 2024 році вони знали, як робити свідомий вибір», — пояснюють розробники. 

Формат (короткі тексти, візуалізація, проста мова, пояснення складних для розуміння статей на ситуаціях з життя) — саме для того, щоб зацікавити аудиторію підлітків.

Це соціальний освітній проєкт агенції Top Lead, тобто своєрідний внесок у формування правової та громадянської свідомості. 

«Випуск про Конституцію – це  перша і дуже органічна частина цього освітнього проєкту, бо саме на Конституції засновані всі інші закони. Не знати Конституції = не знати своїх прав, обов’язків, не розуміти, як влаштована держава та навіщо ти взагалі голосуєш», — пояснює редактор Top Lead  Костянтин Зінін.

Наступні електронні книжки будуть про владу, вибори, закони. Словом, про все те, що має знати свідомий громадянин. 

Погортати книгу можна тут ☺️ — https://www.yumpu.com/xx/document/read/63567902/-by-top-lead