В Китаї студентів засудили до ув’язнення за використання недоліків додатку KFC для отримання безплатних замовлень


П’ятьох китайських студентів засудили до в’язниці за те, що вони завдяки недоліку системи онлайн-замовлень безоплатно отримували їжу з фастфуд-мережі KFC.

Про це пише Global Times.

Так, один зі студентів, на прізвище Сюй ще у квітні 2018 року помітив, що якщо заплатити купонами в одному додатку KFC, і одразу ж подати запит на повернення купонів в іншому, то їжу можна отримати безоплатно.

Відтоді він не лише регулярно отримував так їжу для себе, але й продавав її іншим. Крім того, він навчив користуватися цією схемою й чотирьох інших студентів.

За даними суду, з квітня по грудень 2018 року Сюй завдав збитків компанії KFC на 58 тисяч юанів (майже 250 тисяч гривень). Збитки від інших студентів коливаються від 8,9 до 47 тисяч юанів (від 28 до понад 200 тисяч гривень).

Зрештою Сюй отримав 2,5 роки в’язниці та має сплатити 6 тисяч юанів (25,8 тисячі гривень) штрафу. Інших студентів засудили до тюрми на термін від 15 місяців до 2 років, а також до штрафу від 1 до 4 тисяч юанів (від 4,3 до 17,2 тисячі гривень).

Цей випадок викликав дискусію серед користувачів інтернету: не всі погоджувалися, що за використання помилок системи варто садити до в’язниці. Через це видання Global Times звернулося до суду по коментар. 

Там відповіли, що така поведінка студентів є нечесним збагаченням та нагадує випадки, коли людина краде гроші з несправного банкомата.

Джерело: globaltimes.cn, hromadske.ua

Фото: Pexels