В Іспанії вчителі-чоловіки почали ходити на роботу в спідницях на знак протесту


В Іспанії вчителі-чоловіки на знак протесту прийшли до шкіл у спідницях. Таким чином вони вирішили показати, що одяг не має бути гендерно помаркованим.

Ініціатива «одяг не має гендеру» набула розголосу в Іспанії, після того, як 15-річного хлопця виключили зі школи за вдягнену спідницю.

Про це пише El Heraldo.

У жовтні минулого року в Іспанії набула розголосу історія школяра Мікеля Гомеза. Хлопець записав відео у TikTok, де розповів, що вдягнув до школи спідницю, після чого його виключили зі школи та відправили до психолога.

Тоді на його підтримку виступив шкільний вчитель Хосе Піньяс. Він виклав у Twitter фото, як прийшов на роботу у спідниці.

«20 років тому я зазнав переслідувань та образ за свою сексуальну орієнтацію в середній школі, де я зараз вчитель. Я хочу долучитися до справи студента Мікеля», ㅡ написав він.

Пізніше до цієї ініціативи долучилися й інші чоловіки-вчителі. Так, вчителі Мануель Ортега та Борха Веласкес розповіли, що на роботі їм доводилося чути, як учнів ображають через їх одяг.

Як пише El Pais, Ортега розповів, що чув як на адресу хлопчика у його класі лунали гомофобські образи через те, що той вдягнув до школи кофтину з малюнками з манги. Після цього школяру довелося її зняти.

Чоловіки вирішили долучитися до ініціативи та почали вдягати на роботу спідниці. У квітні Веласкес опублікував фото у Twitter, зазначивши: «Школа, яка виховує повагу, різноманітність, спільну освіту та толерантність. Одягайся як хочеш! Ми приєднуємось до ініціативи»

Це викликало значне обговорення у соціальних мережах, а користувачі пригадували інші випадку булінгу через зовнішній вигляд. Самі ж вчителі кажуть, що головна мета їхньої ініціативи показати, що слова також можуть ранити.

Джерело: elheraldo.co, hromadske.ua