В Іспанії 82-річний пенсіонер за 30 хвилин сам зробив лавку для дружини, бо влада проігнорувала його звернення


82-річний Мануель Суто з містечка Естрада в Іспанії самостійно змайстрував лавку для своєї 79-річної дружини, яка страждає на артроз.

Чоловік просив місцеву владу встановити лавки у місцях, де подружжя прогулюється, але там прохання проігнорували.

Про це повідомляє The Guardian.

Мануель і Марія Суто щодня прогулюються містом; якось вони захотіли відпочити, проте не знайшли поряд жодної лавки. 79-річна Марія Суто страждає на артроз і ходить із палицею, прогулянки даються їй усе складніше і складніше.

Мануель звернувся до місцевої ради з проханням встановити лавки за звичним маршрутом пари, але звернення проігнорували. Тоді чоловік, який раніше працював токарем, вирішив змайструвати лавку самостійно.

У Мануеля вдома досі є майстерня з інструментами, тож чоловікові довелося придбати у місцевому магазині лише деревину. За його словами, лавку він зробив за пів години.

Чоловік визнає що лавка вийшла грубою, її можна ще більше відшліфувати й нанести лак, проте каже: головне, що місце для відпочинку міцне.

Суто вночі поставив лавку біля місцевого магазину за згодою власника, щоб зробити сюрприз дружині.

«Вона була у захваті. Я отримав за це обійми та поцілунок», — сказав Мануель.

Лавка стала популярною серед людей в Естраді, однак Суто хоче, щоб її використовували ті, хто найбільше потребує відпочинку. Для цього він маркером написав: «Поважайте. Для літніх людей» (Respeten. Para mallores).

Деякі люди зазначали, що слово mallores потрібно писати як mayores. Проте Мануель не засмучується через помилку.

«Я не ходив до школи. Я працював усе життя, з дитинства, як і моя дружина. Вона ніколи не припиняла працювати», — сказав він.

Сусіди після розголосу історії вже просили Мануеля змайструвати й для них лавки, однак чоловік відмовляє: «Я зробив лише одну, тільки для моєї дружини».

Джерело: theguardian.com, hromadske.ua