В Індії чоловіка засудили до 6 років миття й прасування одягу всіх жінок села за домагання


У штаті Біхар на північному сході Індії 20-річного чоловіка визнали винним у сексуальних домаганнях.

Як покарання його зобов’язали протягом шести місяців безоплатно мити й прасувати одяг усіх жінок села, де він живе.

Про це повідомляє AFP.

20-річного Лалана Кумара арештували у квітні 2021 року за спробу зґвалтування дівчини. Суд визнав його винним, але замість ув’язнення призначив йому унікальне покарання — зокрема тому, що Кумар заробляє миттям одягу на життя.

З відповідним клопотанням до суду звернувся захисник Кумара, пише The Hindu. Так чоловік хоче показати свою повагу до жінок. Щоб суд переконався у виконанні вироку, Кумар повинен отримати відповідний документ у влади селища.

«Усі жінки в селі раді рішенню суду. Воно є історичним і сприятиме зростанню поваги до жінок і допоможе захистити їхню гідність», — говорить AFP голова села Насіма Хатун.

Як уточнює The Times of India,  Кумар також має заплатити 10 тисяч рупій (3 570 гривень).

The Hindu нагадує, що суддя у справі раніше ухвалював подібний вирок. У серпні 2021 року він відпустив з-під варти чоловіка за умови, що той заплатить за освіту п’ятьох бідних дітей, а їхні батьки підтвердять це перед судом.

Зауважимо, що зґвалтування — один із найбільш поширених злочинів проти жінок в Індії.

За даними ООН, 22% жінок у країні віком від 15 до 49 років зазнавали насилля з боку своїх партнерів. Індійська влада підрахувала, що у 2019 році щодня відбувалося 88 зґвалтувань.

З 2012 року влада Індії посилила покарання за зґвалтування аж до смертної кари та пообіцяла спростити судовий розгляд таких справ. Але правозахисники й активісти стверджують, що насправді ситуація не надто покращилася.

Джерело: hromadske.ua

Фото: Pexels