В Dota 2 змінили логотип турніру через закон України про декомунізацію


Організатори турніру Dota Pro Circuit 2021/2022 для команд із країн Східної Європи змінили свій логотип, щоб не порушувати законодавство України про декомунізацію.

Про це повідомили організатори турніру EPICENTER.

Там вказують, що якийсь час тому отримали звернення від компанії Valve із запитом змінити логотип турніру. Пояснили це тим, що він потенційно може порушувати законодавство України про заборону пропаганди комунізму.

Логотип схожий на піонерський значок Радянського Союзу: там подібні зображення вогню, стилізовані написи, а замість Леніна всередині зірки — герой Dota 2 Пудж.

Самі ж організатори заперечують, що їхній логотип схожий на радянську символіку, і кажуть, що мають навіть відповідний юридичний висновок. Та попри те, що EPICENTER вже виготовив банери та іншу продукцію з символікою турніру, зрештою логотип змагань усе ж погодилися змінити.

Dota Pro Circuit 2021/2022 — це турнір для команд зі Східної Європи, зокрема змагатися можуть команди з Росії, України, Казахстану тощо. Команди розділені на перший та другий дивізіон, а змагання будуть розділені на три етапи: перший турнір стартував 29 листопада і триватиме до 23 січня; другий — з 14 березня до 24 квітня; третій — з 6 червня до 17 липня.

Загальний призовий фонд становить 280 тисяч доларів: 205 тисяч для команди з першого дивізіону та 75 тисяч для команди з другого дивізіону.

Джерело: EPICENTER, hromadske

Фото: Hawk.live