У столиці не планують вводити платне паркування у дворах


Місто не має планів отримувати кошти за паркування у дворах будинків від мешканців.

Про це повідомляє КМДА.

Проте в КМДА заявили, що паркування у дворах необхідно упорядковувати так само, як місто робить це на під’їздах до лікарень чи біля навчальних закладів.

«Хаотичне розміщення автомобілів, причому не лише мешканців будинку, а й працівників сусідніх офісів, заважає проїзду як «швидких» та аварійних служб, так і мешканцям самих будинків», – ідеться в повідомленні.

У межах комплексної програми з упорядкування паркування в місті проведуть моніторинг прибудинкових територій щодо належності їх до ОСББ чи ЖБК.

Мешканців, чия прибудинкова територія не належить ОСББ чи ЖБК, проінформують про це. Далі в них буде час оформити ділянку біля будинку на баланс ОСББ чи ЖБК.

Нагадаємо, 28 липня депутат Київради Владислав Трубіцин заявив, що в КМДА планують зробити платне паркування для автомобілів поблизу житлових будинків.

За його словами, платити доведеться відповідно до тарифу, встановленому КМДА з 1 липня. Зокрема, паркування в центрі Києва обійдеться в 35 гривень за годину, поблизу центру, а також біля ринків, метро й інших громадських місць – 25 грн/год, у спальних районах – 5 грн/год.

Джерело: kyivcity.gov.ua, the-village.com.ua

Фото: Pexels