У США пластичний хірург під’єднався до судового засідання по Zoom з операційної та продовжив працювати


Пластичний хірург Скотт Грін з Сакраменто вийшов на судове засідання в Zoom з операційної під час роботи.

Причиною слухань стали порушення правил дорожнього руху.

На незвичайне засідання звернули увагу NBC News.

Грін під’єднався до засідання в масці та хірургічному халаті. Секретар суду поцікавився у нього, чи не знаходиться той в процесі операції, на що хірург відповів ствердно.

Тоді працівник суду засумнівався, що процес варто продовжувати в такому форматі, позаяк це може загрожувати пацієнтові на операційному столі. Однак Грін наполягав на тому, щоб слухання відбулося: він зазначив, що з ним поруч є асистент, який може проводити операцію, поки чоловік постає перед судом.

Поки всі учасники чекали появи судді Гері Лінка, Грін вирішив повернутися до роботи та продовжив оперувати в прямому ефірі. Суддю це не вразило — він висловив стурбованість безпекою пацієнта.

«Якщо я не помиляюся, то я бачу обвинуваченого посеред операційної та він активно бере участь в наданні послуг пацієнтові. Все вірно, містер Грін?»

Попри переконання Гріна, суддя вирішив перенести засідання на четверте березня. Він зазначив, що суд не повинен створювати загроз пацієнтам.

У розмові з NBC News Грін заявив, що «все було не так і йому нема чого сказати». У медичній раді Каліфорнії журналістам заявили, що вже обізнані про інцидент і проведуть розслідування. Представник організації зазначив, що лікарі повинні слідувати стандартам безпеки при лікуванні пацієнтів.

Джерело: nbcnews.com

Фото: Pexels