У США опублікували рейтинг юрфірм, які проводять найбільш успішну кадрову політику по відношенню до жінок


У США опубліковано рейтинг найбільших юридичних фірм, які проводять успішну кадрову політику по відношенню до жіночого персоналу.

Видання National Law Journal склало «жіночий рейтинг» в рамках збору даних для щорічного звіту про чисельність співробітників в найбільших американських юридичних фірмах. Цього року 271 фірма розкрила інформацію, пов’язану з гендерним балансом в трудовому колективі, передає Legal.Report.

Загальна чисельність працюючих в цих фірмах юристів — 141 466 осіб, з яких 36,5% жінки. На середніх посадах (associate) трудиться 67 166 осіб, з них 47% жінки. Статусом партнера володіють 59 000 чоловік, і тільки кожен четвертий (23,5%) партнер є жінкою.

Рейтинг очолила юрфірма з Сан-Франциско Berry Appleman & Leiden, в якій налічується 142 юриста. Частка жінок серед них становить 59,2%. Дами займають 57,8% середніх посад, а серед партнерів їх 60%.

Раніше лідером списку протягом семи років був нью-йоркський юридичний бутік Fragomen, який перемістився на друге місце. У цій фірмі працює 582 юриста, 65,2% з них жінки. Серед партнерів дам трохи більше половини — 51%.

Fragomen, як і лідер рейтингу, спеціалізується на імміграційних питаннях. Інші верхні рядки «жіночого списку» зайняли фірми, які надають послуги по трудовому законодавству. Ці сфери права традиційно привертають жінок-юристів, відзначають укладачі рейтингу.

Фото: Pexels