У Spotify звинуватили Apple в антиконкуренції після анонсу єдиної підписки


Сервіс Spotify звернувся до антимонопольних органів з вимогою вжити заходів до компанії Apple через запуск єдиної підписки на свої сервіси — «Apple One».

Сервіс звинувачує Apple у неконкурентній поведінці.

Про це пише Babel з посиланням на The Verge 

У своїй заяві Spotify зазначають, що Apple використовує своє «домінантне становище» в сфері технологій та змушує користувачів робити вибір на користь своїх продуктів.

«Це завдасть непоправної шкоди спільноті розробників і поставить під загрозу загальну свободу слухати, вчитися, творити і спілкуватися», — йдеться у заяві.

У Spotify вважають, що Apple створила єдину підписку «Apple One», щоб придушити конкурентів не тільки в сфері музики, але й в інших сферах.

Якщо людина має підписку, для прикладу, на Apple TV, однак слухає музику в Spotify чи в іншому сервісі, то з введенням єдиної підписки «Apple One», вона автоматично підпишеться на Apple Music.

Тобто цій людині доведеться робити вибір: сплачувати одночасно за два сервіси і користуватись Spotify; або ж перейти на Apple Music, оскільки він йде в комплекті з Apple TV, яким вона користується.

В Apple відповіли, що клієнти самі можуть вибирати сервіси і застосунки, натякаючи, що звинувачення Spotify безпідставні.

«Ми представляємо Apple One, тому що це вигідно для користувачів і це простий спосіб отримати доступ до всього спектру послуг Apple», — заявили в компанії.

Фото: pixabay