У Сінгапурі жінка сяде за ґрати через зустрічі з товаришем під час карантину


65-річну сінгапурку, яка приховала свої зустрічі зі знайомим від чиновників, засудили до п’яти місяців ув’язнення.

Нагадаємо, що Сінгапур використовує сувору програму відстеження контактів, щоб контролювати поширення коронавірусу. 65-річна О Бі Хіок переживала, що якщо вона розповість про ці зустрічі програмі, її сім’я подумає, що у них роман. 

Чиновники дізналися про зустрічі після перегляду записів з камер відеоспостереження, інформації про паркування, телефонних дзвінків та виписок з банківських рахунків.

Пані О зустрічалася із 72-річним Лімом Кіанг Хонгом п’ять разів до того, як отримала позитивний результат на Covid-19 у лютому.

Пара зустрічалася на обід, вечерю або чай, коли чоловік пані О грав у бадмінтон, заявив прокурор у справі, повідомляє Straits Times.

«Вона не хотіла, щоб її сім’я або родина Ліма дізналися, що вони так часто зустрічаються, оскільки думала, що рідні та друзі запідозрять їх у романтичних стосунках, і поширюватимуть чутки про те, що у них позашлюбний роман», — йдеться у судових документах.

Коли вона потрапила до лікарні, пані О поговорила зі своїм знайомим телефоном та попросила його тримати їхні зустрічі в таємниці. У березні у пана Ліма також діагностували коронавірус.

Адвокат пані О стверджував, що вона не заразила свого друга вірусом.

Суддя у справі назвав мотиви пані О егоїстичними на тлі нагальної необхідності контролювати пандемію.

Під час винесення рішення у п’ятницю він додав, що суд повинен показати усім, що приховування подібної інформації «є абсолютно неприйнятним».

Пані О визнала свою провину за звинуваченням у перешкоджанні відстеженню контактів.

Джерело: bbc.com

Фото: Pexels