У Північній Кореї засудили до розстрілу чоловіка, який завіз в країну копії серіалу «Гра у кальмара»


Жителя КНДР засудили до розстрілу після того, як він незаконно завіз в країну популярний південнокорейський серіал стрімінгової платформи Netflix «Гра у кальмара».

Про це пише Radio Free Asia.

Чоловіка стратять за те, що він продавав флешки з епізодами серіалу. А за покупку однієї з них до ув’язнення засудили сімох школярів.

Зазначається, що один з учнів отримав довічний термін. Саме він придбав флешку. Іншим школярам присудили по п’ять років каторги.

Daily Mail повідомляє, що на даний час у навчальному закладі проводяться обшуки. За деякими даними, звільнили директора школи, секретаря у справах молоді та класну керівницю. Не виключено, що їх можуть заслати на вугільні шахти в якості покарання.

Повідомляється, що винесення цього вироку – це перший випадок після прийняття в січні 2021 року у Північній Кореї закону «Про викорінення реакційної думки та культури».

Він передбачає покарання у вигляді розстрілу за поширення, перегляд або зберігання фільмів або книг з «капіталістичних країн» – Південної Кореї та США.

Відомо, що місяць тому уряд КНДР розкритикував серіал «Гра у кальмара», назвавши його прикладом «дикості в південнокорейському капіталістичному суспільстві».

Джерело: unian.ua,  Daily Mail, Radio Free Asia

Фото: Mediasat