У Миколаєві водій скоїв 18 ДТП, тікаючи від патрульних


Патрульні затримали чоловіка з ознаками наркотичного спʼяніння, який скоїв 18 ДТП, поки намагався втекти від поліції. На нього склали 40 адмінпротоколів. 

За повідомленням Патрульної поліції України, скарги щодо неадекватних дій на дорозі водія автомобіля Ford почали надходити патрульним від різних людей.

Вони пояснювали, що чоловік за кермом Ford на великій швидкості їде вулицями міста та вчиняє ДТП з іншими авто.

Транспортний засіб на великій швидкості рухався у напрямку Корабельного району міста. Водій на вимоги про зупинку не реагував, тож інспектори розпочали переслідування. Зупинити правопорушника вдалося лише шляхом блокування в селі Галицинове, що у Вітовському районі міста.

Патрульні склали на водія низку адміністративних матеріалів, а саме: 18 протоколів за ст.124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), 18 протоколів за ст. 122–4 (Залишення місця ДТП), протокол за ч.1 ст.130 (Відмова від проходження огляду на стан сп’яніння), протокол за ст.122–2 (Невиконання вимоги про зупинку) та постанову за ч.1 ст.126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має із собою або не пред’явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії) КУпАП. Його подальшу долю вирішуватиме суд.

Джерело: ППУ