У Британії батька засудили до ув’язнення за змушування доньки підписати контракт, що вона «ніколи не потовстішає»


56-річного Рашида Хадлу з Великої Британії засудили до 2,5 років ув’язнення за жорстоке поводження зі своїми дітьми. Він, зокрема, змусив доньку підписати контракт, що вона «ніколи не потовстішає».

Як передає BBC, Рашид Хадла одержимий фітнесом і дієтами.

Прокурори з’ясували, що чоловік регулярно жорстоко бив своїх трьох дітей, а також вирішував, що вони мають робити та з ким спілкуватися. Про таку поведінку стало відомо у 2019 році коли син-підліток заявив поліції, що батько побив його і хотів задушити.

Старший син також дав свідчення. Він заявив, що насильство почалося, коли йому було 5 років, а наразі хлопець страждає від психологічних проблем.

Син описав батька як розумну людину, яка «планує та розраховує кожен свій крок». За його словами, жорстоке поводження батька призвело до знущань у школі, але це «було майже приємно у порівнянні з тим, що відбувалося вдома», сказав син.

З’ясувало, що свою дочку Хадла змусив підписати контракт про те, що вона «робитиме багато вправ і до самої смерті не потовстішає».

Прокурор у суді повідомив, що чоловік, коли доньці було 9 років, кинув у неї стілець. Через це на вусі у дівчинки утворився келоїд, який потребував «численних операцій і лікування».

«Вона розповіла, що батько змусив почуватися нікчемною та дурною. З’явилися тривога та розлади харчування», — зазначив прокурор Алекс Криклер.

Сам Рашид Хадла не визнає себе винним у жорстокому поводженні з дітьми. Суддя, яка виносила вирок, заявила, що Хадла своїм ставленням до дітей «фактично зіпсував їхнє дитинство».

Джерело: bbc.com, hromadske.ua

Фото: Pexels