У Бразилії «затримали» папугу, який попереджав наркоторговців про наближення правоохоронців


Птицю навчили попереджати злочинців про присутність офіцерів, згідно з повідомленнями: «Як тільки поліція наблизилася, він почав кричати».

Папуга був узятий під варту в північній Бразилії після поліцейського рейду, спрямованого на роздрібних дилерів, повідомляє The Guardian.

Згідно з повідомленнями в бразильській пресі, птицю навчили оповіщати злочинців про поліцейські операції в Віла Ірма Дульсе, громаді з низькими доходами в випаленій сонцем столиці штату Піауї. Він починав кричати: «Мама, поліція!»

Він, мабуть, був навчений для цього, — сказав один офіцер, який брав участь у операції.

Бразильський журналіст, що зіткнувся з ув’язненим папугою у вівторок, охарактеризував його як “надзвичайно слухняну” істоту — хоча і тримав свій дзьоб міцно закритим після “арешту”.

Олександр Кларк, місцевий ветеринар, підтвердив, що папуга не співпрацював:

Багато поліцейських приходило, і він нічого не сказав.

Бразильський телеканал Globo сказав, що «papagaio do tráfico» (папуга з незаконним обігом наркотиків) був переданий у місцевий зоопарк, де три місяці навчався літати перед звільненням.

Птах приєднується до зростаючого списку тварин, які беруть участь у торгівлі наркотиками Бразилії, хоча більшість з них були рептиліями.

У 2008 році поліція схопила двох маленьких алігаторів під час рейду на фавелі в західному Ріо-де-Жанейро, стверджуючи, що місцеві гангстери згодовували своїх ворогів тваринам. Проте батько одного з обвинувачених бандитів відкинув ці звинувачення, стверджуючи, що банда сина одного разу намагалася це зробити — але алігатор відмовився їсти труп.

Фото: Pexels