Триває набір на міжнародний конкурс Innovating Justice Challenge 2020


Триває набір на міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2020 від Гаазького інституту інновацій у праві (HiiL).

Українські проєкти зможуть долучитися вже п’ятий рік поспіль.

Програма сприяє синергії між ІТ, громадським та державним сектором. За попередні роки було отримано понад 200 заявок, 11 із яких здобули гранти від HiiL на загальну суму понад 170 тисяч євро. Шість команд їздили на Justice Entrepreneurship School в Гаазі та представляли свої проєкти на сцені Палацу миру на Innovating Justice Forum. Cеред відомих випускників програми є команди, як-от AXDRAFT, Opendatabot, Cуд на долоні, PatentBot, Vkursi, Pinky Solutions, AirLaw.Pro та інші.

Що ви отримаєте?

До 10 відібраних команд пройдуть регіональну інкубаційну програму, що почнеться у вересні. Інноватори здобудуть знання з бізнес моделювання, фінансового планування, розроблення комунікаційної та маркетингової стратегій. Також, з командами працюватимуть профільні ментори з бізнес спільноти, громадського та державного секторів.

Після завершення команди представлять свої ідеї громадськості та всім зацікавленим сторонам. Найкращі проєкти зможуть пройти глобальну акселераційну програму, здобути грант на розвиток свого продукту та доступ до міжнародної мережі наставників і потенційне фінансування в майбутньому.

Кого шукають?

До участі в конкурсі запрошуються стартапи, юристи, підприємці, представники юридичних компаній та громадського сектору, які прагнуть запроваджувати новий підхід до попередження й розв’язання правових проблем.

Заохочуються проєкти, які зосереджені на актуальних проблемних сферах: підтримка малого та середнього бізнесу, захист прав споживачів, трудові відносини.

Критерії

  • дотичність інновації до тематики конкурсу
  • життєздатність бізнес-моделі
  • можливість масштабування

Як податись?

Необхідно заповнити заявку англійською мовою на сайті програми до 5 серпня 2020.

Етапи програми:

  1. Прийняття заявок з 10 червня по 5 серпня 2020;
  2. Добір та співбесіди в серпні 2020;
  3. Регіональна інкубаційна програма для фіналістів у вересні 2020;
  4. Фінальний захід із презентаціями в жовтні 2020.

Контактна особа: Дмитро Форемний (dmitry.foremnyi@hiil.org).

Фото: pixabay