Триває другий набір на сертифікатну програму “IT LAW” для юристів


ІТ-сфера в Україні настільки популярна, що все більше людей хочуть до неї приєднатися. А ти? Якщо ти добре розбираєшся в законодавстві та розумієш, як працювати з законами, то можливо прийшов час допомагати ІТ-ринку розвиватися?

Програма “IT LAW” пропонує круту можливість для юристів із досвідом та без нього. Після проходження курсу учасники отримають прикладні знання та навички, які допоможуть зайняти вакансію ІТ-юриста та зробити кар’єрний ривок.

Про “IT LAW”

“IT LAW” – це сертифікатна програма професійного розвитку, створена лідером юридичної освіти — Факультетом правничих наук НаУКМА — та найбільшим об’єднанням ІТ-компаній України. З нею кожен юрист отримує можливість стрімкого професійного розвитку або шанс почати працювати у сфері ІТ.

Програма дуже інтенсивна і триватиме 3 місяці, а навчання розпочинається 14 березня. За цей час учасники програми отримають цінні знання та навички у 6 тематичних блоках, розуміння яких є базовим для роботи в ІТ-компаніях.

Чому “IT LAW”?

  • Викладачі — юристи-практики з найбільших ІТ-компаній та консалтингових компаній зі значним досвідом в ІТ.

  • Учасники програми навчатимуться на основі реальних кейсів та відточуватимуть свої знання на розв’язанні наскрізного кейсу.

  • НаУКМА гарантує високу якість отриманих студентами знань та ефективні методи викладання.

  • IT Ukraine Association, як представник бізнесу, забезпечить практичну цінність інформації та відсутність води.

  • Сертифікат про завершення, який отримають ті, хто успішно впорається зі всіма домашніми завданнями, засвідчить експертизу.

  • 5 найкращих студентів випуску матимуть змогу пройти стажування в ІТ-компаніях.

  • Ексклюзивний нетворкінг провідних ІТ-юристів для обміну досвідом та цікавого спілкування.

Хочеш зробити ривок в кар’єрі або стати частиною проривної індустрії та отримати цінні інсайти в роботу ІТ-юриста від експертів світового рівня? Хочеш завести нові знайомства та долучитися до спільноти успішних ІТ-юристів? Приєднуйся до програми “IT LAW” та зроби прорив в ІТ-право!

Початок програми: 14 березня

Закінчення програми: 13 червня

Місце проведення: м. Київ, вул. Волоська 8/5

Реєстрація та додаткова інформація за посиланням https://itlaw.ukma.edu.ua/

Щоб залишатися в курсі подій, слідкуй за новинами у ФБ https://www.facebook.com/itlawkmaitu