Топ-10 правил, щоб стати успішним юристом


Дорога до успіху – довга та терниста. Щоб скоротити її ми користуємося порадами всіх тих, хто пройшов її до нас. Сьогодні ми розповімо вам декілька актуальних правил успіху в юриспруденції від нашого американського колеги.

Експерт сімейного права та адвокат Джеймс Грей Робінсон вирішив поділитися своїм досвідом успіху з іншими. Як адвокат, він провів більшу частину свого життя або працюючи за спеціальністю, або розмовляючи про право за обіднім столом.

Майже 27 років він пропрацював судовим адвокатом у Північній Кароліні, а з 2004 року – бізнес-порадник. Він став приватним консультант неймовірної кількості людей та корпорацій, у тому числі і юристів.

У віці 64 років, Джеймс склав адвокатський іспит та відновив свою роботу в юриспруденції. Він також вирішив далі консультувати, проте з акцентом на юристів.

«Зрештою, у нас є безліч унікальних навичок та проблем, які можуть оцінити лише юристи. Готуючись до іспиту, я глибоко задумався про роки, проведені адвокатом сімейного права та бізнес-консультантом.

Оглянувшись назад, багато минулих викликів та проблем, які я відчував, стали дуже зрозумілими. Ми тут, щоб жити своїм життям та ставати максимально успішними».

 

Прагнучи більшого

Джеймс Робінсон зібрав кілька міркувань щодо адвокатської діяльності — та життя загалом — які можуть допомогти юристам досягти успіху, незалежно від того, молоді вони чи старі

  • Не будь в’язнем свого минулого.

Те, що трапилось у вашому житті, — це урок, а не довічний термін. Вам не потрібно жити спогадами, які ранять вас або не такі, як ви хотіли. Ви не жертва, тож не поводьтеся так. Справжні лідери та переможці приймають те, що сталося, і рухаються далі.

Однак вам доведеться вчитися на власних помилках, щоб їх не повторювати. Це, скорше, важливіше для старших юристів, оскільки вони мають більший багаж досвіду, ніж молодші адвокати.

  • Те, що виходить з рота, важливіше того, що в ньому;

Проте, ви є тим, що ти їси. Це може стати порочним колом, тому що коли ми їмо або п’ємо не корисні для здоров’я речі, це змушує нас відчувати депресію, стрес чи гнів.

Отже, якщо ви прихильник нездорової їжі, великий ризик нашкодити собі не лише фізично, а й ментально. Це штовхатиме вас на ще гірші та негативніші речі. Тож ви будете їсти та пити більше — і далі, і далі.

  • Люди більше захоплюються вашим здоров’ям та щастям, ніж ваш банківським рахунком.

Подумай над цим; хто люди, якими ти найбільше захоплюєшся? Що є предметом цієї гри, яке називається життям? Помирати з найбільшою кількістю іграшок чи з найбільшою кількістю друзів?

Багатство та майно викликають звикання; вам ніколи не буде достатньо. Якщо ви здорові та щасливі, багатство саме прийде до вас у будь-якій формі, яку ви оберете. Багатство відносне, коли ти здоровий і щасливий. Справжнє багатство у вашому серці, а не на вашому банківському рахунку.

  • Візьміть 10 хвилин щодня, щоб не думати, а просто дихати.

Одна з найпоширеніших скарг серед юристів пов’язана з надмірним мисленням. Все. Ми навчені аналізувати, передбачати та уникати проблем. Проблема в тому, що ми любимо думати, і це не завжди добре для нас 24-7.

Щодня виділяйте 10 хвилин, щоб зосередитися на своєму диханні. Це змусить вас почуватись набагато краще та дасть мозку час для перезавантаження.

  • Ціль не завжди виправдовує засоби.

Ми всі знаємо тих адвокатів, які є агресивними, конфронтаційними та просто неприємними. Люди не отримують задоволення від спілкування з ними або боятися їх. Такими юристами рідко захоплюються.

Подумайте добре, коли ви виберете, як поводитися зі своїми колегами, клієнтами та судом. Чого б ви хотіли, щоб вас поважали чи обходили стороною?

  • Ви повинні балансувати та піклуватися про своє тіло, розум та сім’ю.

Один із моїх старших партнерів одного разу сказав Робінсону: «Щоб досягти успіху, ти повинен зосередитися на своїй юридичній практиці, своїй родині та своїй церкві».

Проте Джеймс вважає, що це не зовсім вірно. Ви повинні зосередитись на своєму фізичному тілі, емоційному стані та сім’ї. Однак ви самі визначаєте, що для вас важливіше.

  • Наймогутніша зброя — добрі слова.

Ви можете донести свою думку, не будучи грубим егоїстом. Ви привернете більше клієнтів медом, ніж гірким дьогтем.

Останнім часом спостерігається тенденція, коли адвокати погрожують один одному скаргами або подібними діями. На думку Джеймса, це смішно. Адвокати не повинні погрожувати одне одному, щоб висловити свою думку.

  • Прийміть зміни.

Зміни — це добре. Зміни — це зростання. Президенти та адміністрації змінюються щонайменше кожні вісім років. Кожен раз, коли відбуваються зміни, є можливість. Шукайте можливість у змінах. Не чиніть опір. Якщо ви залишите юридичну фірму або зміните свою практику, це добре.

Якщо вас переслідує постійний стрес чи не вистачає мотивації, то настав час змін. Можливо, вам потрібні нові партнери, нова практика або взагалі зміна роду діяльності. Більшість уроків, які ми отримуємо як юристи, є цінними у світі бізнесу та можуть призвести до успіху в інших галузях. Також, як варіант, заведіть нове хобі.

  • Якщо ви не контролюєте свої емоції, вони будуть керувати вами.

Багато людей не розуміють, наскільки потужним є їхній розум і що вони можуть з ними робити. Коли ми не зосереджуємось на позитивних думках, швидше за все, ми зосередимось на негативних. Це те, що роблять юристи, тому що ми зосереджуємось на найгірших сценаріях. Це може бути несподіванкою, але більшість успішних людей зосереджуються на найкращому, що може статися.

Слід визнати, що якщо у вас стрес, злість або депресія, важко зосередитися на позитивних думках. Однак це єдиний спосіб позбутися цього та зцілитися

  • Працювати юристом — це дар.

Пам’ятайте, що ми самі вирішили стати юристами, нас не призвали. Багато разів ми відчували, що опинились у в’язниці чи ще гірше — пеклі. Від нас лише вимагається зробити все можливе, і цього завжди достатньо.

Якщо адвокатська діяльність не для вас, ви можете зайнятися чимось іншим. Якщо ви добре це вмієте, але вам не цікаво, вам потрібно навести порядок у своїй роботі.

Коли заняття адвокатською діяльністю стають химерними, саме тоді вам потрібно бути вдячним. Легко бути вдячним, коли виграєш велику справу. Набагато більше можна сказати про ваш характер та доброчесність, якщо ви стійко тримаєтеся, коли наступають важкі часи.

Джерело: www.abajournal.com

Фото: Pexels