Свята вода, ароматизовані презервативи та смажене яйце: юристи розповідають про дивні речі, які їм пропонували клієнти


Листівка, можливо, навіть коробка цукерок, букет квітів або пляшка шампанського — це звичайний спосіб подякувати адвокату чи юристу за їх поради. Але новий тренд у Twitter засвітив зовсім іншу сторону креативу клієнтів.

Від ароматизованих презервативів до чипсів на все життя — ми вибрали кілька найкращих.

Під час смутних часів в ізоляції юристи вирішили повеселитися історіями про найдивакуватіші подарунки від клієнтів.

Тренд розпочався з Саймона Росса, адвоката в Exchange Chambers, який поділився тим, що клієнт запропонував йому смажене яйце замість напою та / або печива.

“Що найдивніше, що вам пропонували чи дарували клієнти? Я просто згадую, як заїжджав до одного з них по документи. По приїзді замість напою та / або печива … мені запропонували яйце (смажене),” — пише Саймон

Інші згадували, як їм пропонували солодощі, бутерброди, кошик з манго, домашні роли, індійські страви та ящик єгипетського шампанського.

Адвокат з кримінальних справ Кевін Хеннесі заявив, що колись його клієнт, якого звинувачували в роботі борделю, пропонував йому “різні презервативи з ароматизацією”.

“Згодом я пояснив йому, що моє життя й так цікаве і я не потребую таких речей, ” — сміється Кевін

 У цей час партнер CMS Чарльз Хоарт розповів твіттеру, що одного разу отримав чашку для чаю, зроблену ніким іншим, як головним виконавчим директором Ryanair Майклом О’Лірі.

Один юрист ділиться історією, у якій він брав участь в “посередництві хедж-фонду” і йому подарували дві пари “справжніх” Джиммі Чу загальною вартістю “п’ять грандів”.

“Я займаюся такою роботою протягом десяти років і цей подарунок певно єдиний такий на все життя. Клієнт ДУЖЕ хороша людина, ” — пише він.

Фахівець зі спортивного права Нік де Марко шоковано розповідає, що одного разу вдячний футболіст подарував йому пару дизайнерських туфель, а інший клієнт з Італії — кулінарну подорож до Венеції.

“Моя пара взуття Браун Гренсон від вдячного футболіста і кулінарна поїздка до Венеції з італійським клієнтом — досі найдивніші речі для мене. Оскільки я лише робив свою роботу, і така доброта — приємна несподіванка”.

Інші подарунки не настільки гламурні. Одному адвокату подарували святу воду з Лурдеса, а інша юристка перераховувала різні предмети, які вона отримувала від одного і того ж клієнта протягом багатьох років, навіть мило, зубну пасту і крем для відбілювання.

Були твіти від деяких юристів, які казали, що їм пропонували собак. Зоуі Уайт, сімейний баристер в Normanton Chambers повідала, що її другу клієнт, який володів однією з забігайлівок на березі моря, одного разу запропонував “безкоштовну рибу і чипси до кінця його життя”.

В інших прикладах дивних та чудових предметів, які дарують клієнти, ми дізнаємось, що адвокату Даррену Х’юсу пропонували “свіжо забите ягня”. 

Було кілька твітів від адвокатів, яким пропонували речі з трохи сумнівними історіями. Одній юристці клієнтка, яку чоловік звинуватив у спробі отруїти його джемом, подарувала баночку зі сливовим варенням.

Інший отримав “пляшку підробленого парфуму від клієнта, притягнутого до кримінальної відповідальності за продаж підроблених товарів”, а інший не прийняв “торт від шеф-кухаря, якого дуже справедливо звільнили за те, що він мав легковажне ставлення до гігієни”.

Автор: Назарій Стах

Джерело: LegalCheek

Фото: Pexels