Суд наклав штраф на чоловіка за жорстоке поводження із власним собакою


В Україні чоловік за жорстоке поводження із власним собакою сплатить 3400 грн штрафу.

Суддя Теплодарського міського суду Одеської області визнав винним чоловіка у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого частиною першою статті 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення (жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, завдання побоїв або вчинення інших насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин).

Із матеріалів справи вбачається, що 9 листопада 2019 року в місті Теплодарі громадянин М. завдавав своєму собаці побої, тим самим завдавши тварині фізичного болю.

Зазначимо, що в судовому засіданні правопорушник свою вину не визнав.

Попри невизнання своєї вини, вина чоловіка у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, рапортом старшого інспектора-чергового СРПП № 2 Біляївского відділу поліції та показами свідків.

Суд виніс постанову про притягнення власника собаки до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу у розмірі 3400 (три тисячі чотириста) гривень на користь держави також суд зобов’язав адмінправопорушника сплатити 420 гривень 40 копійок судового збору.

Фото: zolochiv.net