Стажування в Метінвесті для студентів-юристів: умови відбору


Розпочати успішний кар’єрний шлях із досвіду у величезній міжнародній компанії – ідеальна можливість для молодого юриста.

Група МЕТІНВЕСТ та Ліга студентів АПУ оголошують про початок спільного всеукраїнського тестування для випускників та студентів-юристів. Учасники, які покажуть найкращі успіхи за результатами тестування та співбесіди, отримають можливість пройти оплачуване стажування в юридичних службах підприємств Групи МЕТІНВЕСТ.

Міста, в яких пройде стажування: Кривий Ріг, Маріуполь, Дніпро, Запоріжжя, Київ.

МЕТІНВЕСТ − міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна Група компаній. До Групи входять видобувні та металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, ЄС та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків. Вона є найбільшою недержавною компанією України за низкою показників і займає 13-е місце у рейтингу найбільших компаній Центральної та Східної Європи Deloitte ТОП-500 за підсумками 2016 року.

Дана компанія – найбільший в Україні та один з найбільших у СНД виробників залізорудної сировини та сталі. Компанія входить в ТОП-50 металургійних компаній світу за версією Всесвітньої асоціації виробників сталі (World Steel Association). Річні виробничі потужності з виплавки сталі складають 15 млн тонн.

Вимоги:

– бути випускником або студентом 3-6 курсу юридичної спеціальності

– зареєструватися для участі за посиланням: https://goo.gl/forms/VWb5p9puEvEfUeMu1

– успішно пройти онлайн-тестування до 15 квітня й набрати найбільшу кількість балів

– показати себе в усій красі на співбесіді з керівниками юридичних служб Групи МЕТІНВЕСТ до 30 квітня.

Стажування буде оплачуваним і проходитиме з 1 липня по 23 серпня.