Проєкт «Наша Конституція»: долучитися до створення можуть усі охочі


Українські художники та дизайнери запустили проєкт «Наша Конституція». Вони запрошують всіх охочих долучитись до створення, написавши власноруч її текст.

Книгу проілюструють дитячими малюнками та роботами художників. Про це повідомляє Platforma. 

Ініціатори хочуть зібрати 950 учасників, які напишуть кожен з абзаців власноруч. Окрім дитячих малюнків, зроблених під час війни, книгу доповнять роботи українських художників та ілюстраторів — Алевтини Кахідзе, Ярослава Солопа, Микити Кравцова, Анни Звягінцевої, Олександра Грехова та Жені Олійник.

Якщо ви хочете долучитися до проєкту, реєструйтесь за посиланням, а організатори надішлють вам абзац із Конституції, який буде необхідно написати на папері, відсканувати та надіслати. Інструкції для цього також надішлють.

Книгу презентують до Дня Незалежності України, а виручені від продажу кошти направлять на допомогу ЗСУ та українцям, постраждалим від війни.

«Конституція є нашим спільним творінням, результатом по-справжньому демократичних державних процесів, які ведуть історію ще від Запорізької Січі. Ми хочемо, щоб ця книга стала символом нашої єдності та нагадувала нам про ту ціну, яку ми платимо за власну свободу та вибір», — коментують організатори проєкту.