Поліція затримала 15-річну адміністраторку «групи смерті», що ледь не вчинила самогубство


Поліція Дніпропетровщини заявила про викриття так званої «групи смерті» в інтернеті. 15-річна дівчина, яка працювала однією з адміністраторів, планувала самогубство.

Про це повідомляє пресслужба поліції області.

За даними правоохоронців, 15-річна мешканка Кривого Рогу адмініструвала групу в Telegram, в якій було понад 500 учасників.

«Коли адміністратор почав надавати завдання учасникам наносити собі тілесні ушкодження, в ньому залишилося 13 осіб. Вони надсилали фото поранень, після чого отримували наступні інструкції. Таких завдань могло бути більше ніж п’ять в день», — йдеться в повідомленні.

Листування учасників групи

3 березня правоохоронці прийшли з обшуком до вказаної 15-річної дівчини й вилучили в неї мобільні телефони, планшет та ноутбук.

«За попередньою інформацією поліцейських, 4 березня дівчина планувала покінчити життя самогубством», — пише пресслужба.

Через створення «групи смерті» слідчі порушили справу за статтею 120 (Доведення до самогубства) Кримінального кодексу. У поліції додали, що встановлюють особу куратора та інших організаторів групи.

Насамкінець поліція закликала батьків «більше уваги приділяти дітям, цікавитися їх життям та наголошувати про небезпеку в інтернеті».

Джерело: dp.npu.gov.ua, hromadske.ua

Фото: Pexels