Подружжя з Індії через суд вимагає від сина онуків або компенсацію $662 000
Літня пара з індійського штату Уттаракханд подала до суду на сина та його дружину через заподіяння моральних страждань, оскільки ті не “подарували” їм онуків.
Батьки оплатили синові навчання на пілота, знайшли дружину та влаштували весілля – але він не зміг виконати покладену на нього місію — дати їм онуків. Про це пише Daily Mirror.
Позов подали 61-річний Санджів Прасад та його 57-річна дружина Адана до суду міста Харідвар.
Серед витрат, які вимагають відшкодувати батьки бездітного Шрі Сагара, навчання у США на пілота цивільних авіаліній у 2006 році, яке коштувало 65 тис. доларів. Йдеться також про подарований на весілля дорогий автомобіль і медовий місяць, що коштував 80 тис. доларів і оплачений батьками. Разом це складає $662 000.
Шрі Сагар втратив роботу через рецесію, і сім’я змушена була фінансово підтримувати його понад два роки, розповідає його батько.
“Скоро він знайшов роботу в приватній авіакомпанії, пілотом, і ми вирішили його одружити, тому що моя дружина, їй 57 років, має проблеми зі здоров’ям. У 2016-му році ми його, нарешті, одружили, сподіваючись, що він дасть нам онука, яким ми могли б займатися на пенсії. Але минуло майже шість років, а онука немає. Ми зазнаємо тяжких моральних страждань”, — сказав він в інтерв’ю Times of India.
“Обґрунтовані претензії”
До пенсії отець Сагара обіймав високу посаду в державному інженерно-виробничому холдингу Bharat Heavy Electricals Limited.
За словами Прасада, його син та його дружина навіть живуть у різних містах. Від поведінки синової дружини він теж не в захваті.
“Ми ставилися до невістки як до власної доньки, але вона рідко до нас приїжджає, посилюючи наші страждання. Ми навіть сказали їй, що якщо вона не зможе доглядати дитину через роботу, то нехай віддає її нам, ми її роститимемо.” У нас майже не залишилося грошей – усі витратили на сина”, – каже колишній державний менеджер.
За словами представника пари батьків, Арвінда Сривастави, їхні претензії цілком обґрунтовані: вони справді витратили гроші та мали очікування, яких син не виправдав.
“Кожен батько мріє стати дідусем або бабусею. Вони чекають на це вже кілька років”, — сказав він в інтерв’ю індійській газеті The National.
Фото: Arvind Kumar