Південно-західний апеляційний суд ввів інновації для відвідувачів


В суді облаштовано кімнату для адвокатів та представників сторін, де забезпечені сприятливі умови для ознайомлення з матеріалами справи, підготовки до судового засідання.

Приміщення оснащене комп’ютером з доступом до мережі Інтернет, що дає можливість знайти потрібне судове рішення у Єдиному державному реєстрі судових рішень, переглянути відповідну статтю Закону або Кодексу тощо. Кімната розташована на першому поверсі та відкрита для відвідувачів протягом усього робочого часу суду.

Також на базі суду працює кабінет медіації, де учасники процесу можуть врегулювати спір за допомогою професійного медіатора.

Зручність перебування відвідувачів

Кожен має можливість скористатися безкоштовним високошвидкісним Wi-Fi. В суді також наявні станції для підзарядки гаджетів, термінал самообслуговування, банкомат, інформаційні екрани, книжковий кіоск та кафе-їдальня.

Медіа-простір

З метою максимально прозорого доступу суспільства до інформації про суд, підтримання відносин між судами і громадськістю функціонує сайт на веб-порталі «Судова влада», а також сторінка у соціальній мережі Facebook.

Доступність для людей з особливими потребами та інвалідністю

Забезпечений безбар’єрний доступ людей з особливими потребами та інвалідністю: встановлена кнопка виклику персоналу суду для допомоги, звуковий метроном для полегшення орієнтації осіб з вадами зору, орієнтаційні таблички з шрифтом Брайля, побудовані пандуси та наявні паркувальні місця автотранспорту.

Просвітницька робота

Працівники суду постійно організовують просвітницькі заходи для дітей різних вікових категорій (від учнів молодших класів до студентів) з метою виховання правової культури молодого покоління, набуття більш чіткого розуміння про суд та уявлення про професію судді.

Зворотній зв’язок

В суді регулярно проводяться анонімні опитування відвідувачів суду щодо їх задоволеності роботою суду, якості надання судових послуг та рівня довіри до суду.

Вказаний вище перелік не є вичерпним, оскільки працівники суду постійно працюють над побудовою нових комунікаційних стратегій для забезпечення відкритості, доступності та прозорості своєї діяльності.

Джерело: court.gov.ua

Фото: moneyinc.com