Підбірка скандальних фільмів про реальні судові процеси


Всі в захваті від картин про складні судові процеси, хитрощі адвокатів, завзятість прокурорів, принциповість суддів та відчайдушну останню надію для невинних. А коли розумієш, що це дійсно відбувалося, залишитися байдужим майже неможливо.

Сьогодні ми відібрали 8 приголомшливих драм про судові процеси, які засновані на реальних подіях. Адже немає нічого цікавішого, ніж справжні історії, чи не так?

Лавінг, 2016

Вірджинія, кінець 1950-х років. Білий Річард Лавінг та темношкіра Мілдред люблять один одного та хочуть одружитися, але через незаконність міжрасових шлюбів вони змушені приховувати свої стосунки, свій будинок та дітей. За доносом недоброзичливців Лавінгов розкривають та заарештовують, але навіть можливий термін у 25 років не змушує пару розлучитися.

Обвинувачені, 1988

Перед Кетрін, молодою та амбітною прокуроркою, постав складний вибір. До неї в руки потрапляє справа Сари — дівчини, зґвалтованої групою чоловіків у барі. Справи про зґвалтування — гірше лотереї, а в цьому випадку розв’язна жертва, яка, як стверджує звинувачення, сама спокусила чоловіків та багаті обвинувачені, яким нічого не варто вийти сухими з води. Чи візьметься Кетрін за таку справу?

Міст шпигунів, 2015

Бруклінському юристу, фахівцю зі страхових справ, Джеймсу Донавану, доручають дивну роботу — йому належить захистити Рудольфа Абеля, підозрюваного в шпигунстві на користь Радянського Союзу під час Холодної війни. Через прискіпливий підхід до справи Донована ображають в пресі, зараховуючи до «червоних». З усіх боків на нього сиплються загрози. Чим же закінчиться цей суд?

Народ проти Ларрі Флінта, 1996

Починавши з рекламної розсилки журналу стрип-клубу, Ларрі Флінт незабаром став засновником скандального порножурналу «Хастлер». Але ображене «пристойне товариство» переконане, що цьому друкованому виданню немає місця на полицях газетних кіосків.

Декілька хороших хлопців, 1992

В руки молодого адвоката Деніела Каффі потрапляє справа двох моряків, які вчинили самосуд над своїм товаришем. Каффі вважає справу явно програшною, але в цю справу втрутився принциповий дізнавач Джоан. Вона переконує адепта Феміди не йти на угоду зі слідством, довести справу до суду та докопатися до правди, яка захистить двох невинних людей.

Нюрнберзький процес, 1961

Нюрнберг, 1948 рік. В ході одного з «малих Нюрнберзьких процесів» слухаються справи суддів, що служили нацистському режиму. Під час розгляду один з підсудних, що не визнавав легітимність суду і відмовлявся співпрацювати як з судом, так і зі своїм адвокатом, раптово виступає з вдячною промовою, спростовуючи всі доводи захисту.

Ерін Брокович, 2000

Ерін Брокович — безробітна мати-одиначка, яка змінила з десяток різних підробітків, влаштовується клерком в адвокатську контору.

Через екстравагантні манери одягатися та спілкуватися з людьми ніхто не сприймає Ерін серйозно, але все змінюється, коли вона починає розслідувати підозрілу справу про покупку нерухомості, яка обертається справою століття.

Філадельфія, 1993

Ендрю Беккетт, адвокат-гей, дізнається, що у нього СНІД. Незабаром після цього його звільняють з роботи через його «некомпетентність», але насправді через неприємну хворобу та сексуальні уподобання.

Енді збирається подати в суд на свою фірму, але ніхто не хоче його захищати. В останній момент на його захист все ж постає Джо Міллер — чорношкірий соціальний адвокат-гомофоб.

Джерело: platforma-online, ivi