Підбірка детективних серіалів, які не залишать часу для нудьги


Більшість юристів обожнюють проводити свій вільний час у роздумах або за розв’язанням якихось цікавих задач. І детективні серіали — це прекрасна для цього можливість.

Ми вирішили зробити для вас підбірку детективних серіалів, які не залишать часу для нудьги та триматимуть у напрузі протягом усього перегляду.

Прибиральники

Слідство ведуть Нікола та Чарлі Б’юкенен, які прибувають на місце злочину після того, як на ньому закінчили працювати криміналісти та детективи.

Річ у тому, що чоловік та жінка — професійні прибиральники, яких викликають, щоб відмити кров та все інше від вбивств.

Віктор Лессара

Детектив Віктор Лессара повертається на роботу після надзвичайної події на спланованій їм операції.

Внутрішнє розслідування показало, що він не винен, але один з начальників Монреальської поліції переконаний, що це не так, і «копає» під слідчого, не гребуючи брудними методами.

Тим часом Лессара розслідує серію жорстоких вбивств, обставлених одночасно як середньовічні тортури та «ігри» Пили. І острах бере, і відірватися неможливо — адже сюжет дійсно закручений.

Рік кролика

Вікторіанський Лондон. Розруха, небувалий рівень злочинності та розслідування, що проводяться поліцією без допомоги дактилоскопії, тестів ДНК і інших аналізів.

Досвідчений інспектор-п’янчуга Кролик, що не визнає правил і норм поведінки, отримує в напарники юного зануду, який лиш недавно покинув університет, а також темношкіру прийомну дочку свого боса, яка несамовито рветься в детективи.

Разом вони боротимуться з найжорстокішими вбивцями та розважливими терористами, що роблять Лондон одним з найнебезпечніших міст світу.

Кожна серія йде 20-25 хвилин і щільно наповнена комічними ситуаціями, в які ця хоробра трійця потрапляє.

Міленіум

Мабуть, найкраща екранізація серії романів про дівчину-хакера Лісбет Саландер та журналіста-розслідувача Мікаеля Блумквіста.

Шість півторагодинних епізодів, головні ролі в яких грають Мікаел Нюквіст і Нумі Рапас, як в першій трилогії.

Користуючись більшою кількістю часу творцям проєкту вдалося найбільш повно передати задум автора трилогії-бестсселера «Міленіум» Стіга Ларсона.

Лінкольн Райм: Збирач кісток

Відносний свіжий, але вже високооціненний глядачами серіал про геніального криміналіста Лінкольна Раймо.

Головний герой паралізований після падіння з висоти, яке підлаштував витончений злочинець. Та навіть в такому положенні чоловік все ще полює на серійного вбивцю, що тероризує Нью-Йорк.

Йому допомагає поліцейська-початківець Амелія, яка стає його ногами та очима.

Ребека Мартінссон

Успішний стокгольмський адвокат Ребека Мартінсон, що має репутацію безстрашної та хитрої юристки, дізнається про смерть своєї подруги дитинства та їде на край світу, де колись народилася і виросла.

Прибувши на батьківщину, Ребека розуміє, що те, що намагається виглядати як нещасний випадок, насправді вбивство. Тоді вона вирішує почати своє розслідування.

За службовим обов’язком

Після невдалої операції, в ході якої загинула людина, досвідченого, але принципового детектива Стіва Арнотта переводять в відділ по боротьбі з корупцією.

Його «першою справою» стає старший інспектор Тоні Гейтс, який начебто і хоче бути хорошим, але вже зумів оступитися.

Розслідування: До Півночі від кордону

Кожен епізод цього серіалу — окрема детективна історія, знята за оповіданням канадських поліцейських.

Серійні вбивства, зникнення дітей, ритуали культів, кров і жорстокість, що стали найважчими справами в кар’єрі реальних слідчих.

Саме тому, найнеймовірніші сюжети для детективів підкидає саме життя.

Багряні ріки

Детектив П’єр Ньеманс разом зі своєю ученицею і напарницею Камілль Делоне розслідують особливі вбивства, пов’язані з древніми ритуалами та релігією.

Це продовження трилерів «Багряні ріки» і «Багряні ріки 2: Ангели апокаліпсису» з Жаном Рено, але тепер головну роль грає інший актор, і сюжетно фільми та серіал не пов’язані — справи в них різні.

Лондон вбиває

Три місяці тому безслідно зникла дружина лондонського інспектора поліції Девіда Бредфорда.

Вийшовши з безрадісної відпустки, детектив приступає до роботи, але постійно сподівається знайти слід дружини, і одного разу, під час розслідування чергової справи, натикається на зачіпку.

Аліеніст

Кінець XIX століття, Нью-Йорк. Психіатр Ласло Крайцлер, газетний художник Джон Мур і детектив поліції Сара Ховард розслідують разючі вбивства дітей.

У головних ролях Даніель Брюль, Люк Еванс і Дакота Фаннінг. У 2019 му році серіал номінований на два «Золотих глобуса», два «Сатурна» і одну «Еммі».

За матеріалами ivi.com