Під час амністії на зброю житель Чехії здав танк та самохідну артилерійську установку


Влада Чехії оголосила у січні так звану збройну амністію, коли громадяни можуть здати правоохоронцям зброю, яку вони мають незаконно, без будь-яких наслідків та пояснень.

Один чоловік вирішив віддати танк і самохідну артилерійську установку.

Про це пише Czech Radio.

Так, мешканець міста Градець-Кралове передав поліції танк Т-34-85 та самохідну установку SD-100. Як зазначається, він законно володів ними з 1990-х років, але сумнівався, чи може утримувати їх за новими правилами.

Чоловік з Чехії з 1990-х років тримав танк Т-34-85 та самохідну установку SD-100

Фахівці оглянули техніку та зазначили, що вона не може стріляти. Однак, на думку поліції, стан техніки все ж не відповідає чинному законодавству. Тому, за заявою правоохоронців, ці знаряддя класифікували як заборонену зброю.

«Коли ми знімали відео про збройну амністію, в якому казали, що здати можна хоч танк, ми навіть не підозрювали, що це так надихне громадськість», ㅡ пише поліція Чехії.

Збройна амністія у Чехії триває з кінця січня до кінця липня. У цей час громадяни можуть здавати зброю, яку мають незаконно, без пояснення причин і без переслідувань. Окрім того, можна подати заявку на реєстрацію зброї та легалізувати її.

Джерело: hromadske.ua