Оголошено про проведення виборів до Комітету ООН з прав людини


15 червня 2020 року під час 38-го засідання країн-учасниць Міжнародного пакту про громадянські та політичні права пройдуть вибори восьми членів Комітету ООН з прав людини на заміну тих експертів, термін повноважень яких завершується 31 грудня 2020 року.

Кінцевим терміном подання заяв від кандидатів визначено 30 березня 2020 року.

Міністерство юстиції є відповідальним органом по прийому заявок.

Вимоги до кандидатів, термін повноважень членів Комітету, умови здійснення ними своїх функцій викладені у статтях 28-39 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права .

Охочі мають подати англійською мовою:

  • резюме;
  • мотиваційний лист;
  • заповнену біографічну форму кандидата.

До зазначених документів також необхідно подати згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», копії документів, які підтверджують відповідність кандидата кваліфікаційним вимогам, які висуваються до членів Комітету ООН з прав людини, включно з посиланнями на публікації, наукові праці, дослідження у сфері компетенції Комітету, а також копії паспорту, документів про освіту, трудової книжки.

У разі ненадання всіх вищевказаних документів, заявка буде розглянута.

Документи необхідно подати до 17:00 28 лютого 2020 р. в робочі дні за адресою: м. Київ, вул. Городецького, 13; або надіслати поштою на вказану адресу.

Більше про конкурс ви зможете дізнатися за посиланням.

Фото: elbacity.press