Найдорожчі юридичні фірми зменшують зарплати


Як та наскільки компанії із BigLaw скорочують зарплати своїм працівникам, щоб ті «були неушкодженим» до кінця року.  І чому деякі фірми вирішили все-таки скорочувати співробітників. 

Невизначеність боротьби з пандемією змінює підходи до оплати праці в адвокатурі, яка також далека від імунітету. Дефіцит доходів зараз — не жарт. Заходи жорсткої економії внаслідок COVID-19 торкнулися і BigLaw (зібране поняття великих юридичних фірм, які знаходяться у Нью-Йорку, Чикаго, Лос-Анджелесі та інших містах США).

Стартова зарплата у компаніях BigLaw – 190 000 доларів. Це дохід юриста-початківця і без бонусів. Юрист з восьмирічним досвідом отримує близько 345 тисяч доларів. Його ймовірні бонуси – 100 тисяч доларів/рік. Такі цифри актуальні більш як десять років. Але 2020 рік уже розпочав їх змінювати.

Юридична компанія Nelson Mullins – яскравий представник BigLaw посідає 68 місце в рейтингу найпрестижніших американських юрфірм Am 100 Law 2020. Дана компанія є останньою в рейтингу, яка впроваджує заходи зі скорочення витрат.

Згідно з численними підрахунками, Nelson Mullins очікує дефіцит доходів. Хоча давно працює над скороченням витрат, фірмі все ще потрібні додаткові заходи. За результатами роздумів, керівники Nelson Mullins зупинилися на системі скорочення заробітної плати на 9% з травня до грудня 2020 року. Таким чином керуючі партнери проявили турботу про своїх працівників, які будуть «неушкодженим» до кінця року.

Інші фірми Am 100 Law 2020 впровадили як зменшення заробітної плати так і скорочення працівників. Звільнення — найболючіше рішення, оскільки кожен працівник проходить багатоетапні конкурси на посаду і є ідеальним для певної посади.

Учасники BigLaw затягнули ремені. Малому юридичному бізнесу зробити це ще складніше. Однак такі вимушені об’єктивні причини і врятують їх «кораблі».

Діловий та прибутковий клімат скоро покращиться. Без цього не існує економіка. Фінансова сила повернеться до юристів. Їм залишається відкрити обійми з повними кишенями удосконалених знань.

Авторка: Ольга Борисенко

Джерела: biglawinvestornerdwalletabovethelaw

Фото: pixabay