На Запоріжжі полісмени виписали одному водію більше ніж 100 адмінпротоколів за рік


Патрульні Запорізької області з травня 2020 по червень 2021 року склали 109 адміністративних протоколів на 30-річного водія.

Про це повідомляє патрульна поліція області.

На водія Renault Megane склали 54 протоколи за керування у стані сп’яніння та винесли 55 постанов за те, що чоловік продовжував керувати авто, хоча його позбавили такого права.

У патрульній поліції нагадують, що за новими правилами п’яне водіння загрожує штрафом у 17 тисяч грн та позбавленням права керування на рік. Якщо ж людину вдруге вчинить таке правопорушення протягом року, то штраф зростає до 34 тисяч грн із позбавленням права керувати на три роки.

Якщо ж водій втретє за рік п’яним сідає за кермо, штраф становитиме 51 тисяча грн із позбавленням права керувати авто на 10 років.

Нагадуємо, що нові штрафи за порушення правил дорожнього руху в Україні запрацювала з 17 березня. За перевищення швидкості від 20 до 50 км/год тепер зможуть штрафувати на 340 грн, а за перевищення швидкості на понад 50 км/год доведеться заплатити 1 700 грн. За створення аварійної ситуації штрафуватимуть на 1 445 грн.

За відмову від огляду щодо алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння можуть оштрафувати на 40 800 грн.

Джерело: hromadske.ua

Фото: Pexels