На Львівщині директору школи загрожує штраф або виправні роботи через булінг учнів за одяг


Поліція склала адміністративний протокол на директорку ліцею у Соснівці на Львівщині через цькування учнів за їхній зовнішній вигляд.

Про це повідомляє поліція Львівської області.

Правоохоронці дізналися про булінг у школі під час моніторингу соціальних мереж. Ювенальні поліцейські провели перевірку — зокрема опитали дітей, які постраждали від цькування та які були очевидцями булінгу, батьків учнів, а ще вивчили аудіозаписи, що їх зробили під час занять.

На керівницю закладу освіти склали протокол за 173-4 Кодексу про адмінпорушення. Наразі матеріали направили до суду. Покарання за цією статтею передбачає штраф від 850 до 1700 грн або громадські роботи від 20 до 40 годин.

Наприкінці лютого в спільноті «Моє містечко Соснівка» опублікували аудіозапис, на якому, як зазначають у дописі, директорка Соснівського ліцею №2 критикувала учнів 10 класів за зовнішній вигляд.

Зокрема, вона дорікнула ученицям за те, що дівчата прийшли до школи в штанах, хоча «надворі вже тепло», а одяг назвала «робочим».

«Зрозуміло, дєвкі — готуєтесь збирати малину і клубніку», — сказала жінка на аудіозаписі.

Також директорка зробила зауваження дівчатам, які надягнули хустки. Вона зазначила, що «це не одяг». За її словами, вона «у свої роки може вдягнути на себе хіба якусь шаль, а не стояти й хусткою зверху накритися, як баба тридцятирічна».

Крім того, викладачка звернула увагу, що в однієї з учениць «виріс целюліт», тому слід користуватися спеціальними засобами. Наприкінці аудіозапису директорка заявила, що не впускатиме учнів до школи, якщо вони не змінять свій вигляд.

Джерело: lv.npu.gov.ua, hromadske.ua

Фото: Pexels