На Київщині стартував проект «Поліцейський офіцер громади»


Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції України. Він уже стартував на Київщині.

Його мета – забезпечення кожної громади поліцейським, який буде там працювати і жити. Поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади і звітуватиме про роботу не тільки перед свої керівництвом, а й перед самою громадою.

Це питання обговорили вчора, 7 травня, у Головному управлінні поліції Київщини під час ознайомчої координаційної наради керівників блоку превенції та представників об’єднаних територіальних громад області.

Основна вимога, висловлена представниками об’єднаних громад, — це постійна робота дільничного офіцера поліції безпосередньо у громаді. Це дасть змогу швидше реагувати на заяви та повідомлення жителів, люди побачать, що поліцейський завжди поруч. Що у свою чергу покращить комунікацію населення та поліції.

Дільничний офіцер повинен відповідати за безпеку, як це передбачено законодавством, і в цьому йому допомагатимуть громадські формування.

Також поліцейський отримає робоче місце та всі відповідні умови  — запевнили присутніх представники об’єднаних територіальних громад. А поліція у свою чергу буде гідно виконувати свою правоохоронну функцію.