На Харківщині патрульні примусили чоловіка взяти кредит, щоб заплатити їм хабаря


Двом патрульним поліцейським із Харківської області повідомили про підозру за фактом вимагання й одержання неправомірної вигоди.

Вони змусили чоловіка позичити гроші, щоб той «відкупився» від адміністративної відповідальності.

Про це 30 вересня повідомила Харківська обласна прокуратура.

Двом патрульним поліцейським Харківської області повідомили про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням

Патрульні затримали чоловіка, який їхав із Росії до Києва. Вони погрожували його затримати через нібито порушення правил перетину кордону й карантину. Щоб цього не сталося, чоловік позичив у знайомого 200 євро та п’ять тисяч гривень, які віддав поліцейським.

30 вересня поліцейським повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу (одержання неправомірної вигоди за попередньою змовою групою, поєднаного з вимаганням). Санкція статті передбачає позбавлення волі від п’яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади до трьох років із конфіскацією майна.

Слідство у справі триває, тому коло підозрюваних може зрости, зазначають у Харківській обласній прокуратурі. Патрульним поліцейським ще мають обрати запобіжний захід; крім того, їх ще можуть усунути від посад, які вони обіймають.

Джерело: hromadske.ua

Фото: Pexels