На Гаваях пара під час відпочинку вирішило погладити тюленя та тепер може отримати штраф


Пара з Американського штату Луїзіана під час медового місяця на Гаваях побачила на узбережжі рідкісного гавайського тюленя-монаха. Жінка вирішила погладити тваринку, а чоловік зафільмував це на відео та виклав у соцмережі. А не варто було ㅡ тепер їм загрожує штраф.

Про це пише Insider.

Подружжя, відоме тільки за іменами Стівен та Лакін, побачило тюленя на узбережжі острова Кауаї, що входить до Гавайського архіпелагу.

Зокрема, там водяться гавайські тюлені-монахи ㅡ рідкісні морські ссавці, один з двох видів тюленів-монахів, які досі існують. Наразі у світі їх залишилось близько 1 400 особин.

Чіпати їх не можна ㅡ за це можна отримати до 5 років у в’язниці або ж штраф до 50 тисяч доларів.

Жінка, яка помітила тюленя, намагалася його погладити та зробити спільне фото, однак тварина повернула голову та натоміть намагалася вкусити її. З переляку Лакін відбігла від тюленя.

Відео цього інциденту знімав Стівен, а пізніше пара опублікувала його у соцмережах. В Instagram воно вже набрало понад 60 тисяч переглядів.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений HUNGRYHUNGRYHAWAIIAN Viral (@hhhviral)

Після того, як кліп став вірусним, його помітили місцеві правоохоронці. Стівен розповів, що з подружжям зв’язалась Національна адміністрація океану та атмосфери. Їм мають виписати штраф, але скільки саме ㅡ невідомо.

Прессекретар Регіонального бюро рибних ринків NOAA в Тихоокеанських островах зазначив, що наразі влада ще проводить розслідування цієї справи.

Стівен, своєю чергою, вибачився перед місцевими жителями та зазначив, що вони з дружиною не хотіли завдати шкоди тварині.

«Ми не бачили жодних попереджень. Ми нічого не знали, але я знаю, що це не виправдання. Ми щиро просимо вибачення, якщо образили когось із місцевих жителів. Останнє, що ми хотіли зробити ㅡ з неповагою ставитися до когось або чиєїсь культури та способу життя», ㅡ сказав він.

Джерело: hromadske.ua

Фото: Atlantis Yacht Club