Можливості для студентів-юристів з України за кордоном 


Українським студентам-юристам пропонують допомогу зі стажуванням або навчанням за кордоном. Для цього необхідно заповнити заявку. 

Таку інформацію опублікували в каналі Criminal Law Upgrade.

«В ці важкі часи наші друзі-юристи з Європи займаються створенням можливостей для студентів-юристів з України за кордоном. 

Зокрема, вже є ряд шведських юрфірм, готових приймати студентів на стажування на 2-3 місяці. Наші друзі активно працюють над розширенням географії в інших країнах, а тому ми впевнені, що найближчим часом кількість пропозицій буде збільшуватись. 

Колеги сподіваються, що вийде організувати оплату стажувань для покриття базових витрат, шукаються шляхи допомоги з поселенням. Місцеві університети також готові допомагати і надати доступ до своїх ресурсів. 

Ви зможете отримати допомогу одразу після перетинання кордону та з подорожжю до місця призначення. Починати зможете практично одразу, коли безпечно виїдете з України. 

Будь ласка, заповніть форму нижче та поширте її серед своїх друзів, оскільки нам потрібно знати приблизну кількість людей для ефективного координування дій». 

Посилання на форму. 

Фото: Pexles