Мін’юст покращив умови в СІЗО: настільний теніс, мультиварки та спортзал


Міністерство юстиції внесло зміни до правил внутрішнього розпорядку щодо покращення умов в СІЗО.

Про це повідомила прес-служба міністерства.

Ці зміни стосувались переліку продуктів харчування, предметів першої необхідності, інших речей та предметів, які ув’язнені та засуджені можуть отримувати в посилках (передачах) та бандеролях, купувати в крамницях слідчих ізоляторів, установах виконання покарань та зберігати при собі.

У слідчих ізоляторах особам, узятим під варту, та засудженим, які тримаються в камерах, дозволено користуватися холодильниками з загальним об’ємом до 280 літрів, а в установах виконання покарань — мультиварками. 

У прогулянкових двориках дозволили встановлювати столи для гри в настільний теніс, велотренажери, кардіотренажери, силові тренажери. Для неповнолітніх осіб у прогулянкових двориках рекомендують додатково обладнати майданчики для гри у міні-футбол, баскетбол, волейбол тощо.

Для фіксації тілесних ушкоджень медичним працівникам дозволили проносити з собою на територію слідчих ізоляторів та установ виконання покарань портативні відеореєстратори.

Щодо захисників та адвокатів, то у них з’явилась можливість проносити портативні комп’ютери та портативні пристрої для друку, необхідні для здійснення своїх повноважень.

Фото: pixabay