Мінцифри запропонувало розробнику фейкової копії застосунку «Дія» стажування у відомстві


21-річному хлопцю, який створив фейкову копію застосунку «Дія», вирішили дати шанс виправитися.

У Мінцифрі кажуть, що до суду він працюватиме над кількома соціально-значущими проєктами.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

 21-річного хлопця, який створив фейкову копію застосунку «Дія», вирішили залучити до роботи над соціально-значущими проєктами

Він розповів, що після допису про автора фейкової «Дії» з ним зв’язався Антон Геращенко. Для Федорова організували зустріч із розробником програми, там оцінили запропоновану ідею про перевиховання порушника.

Тепер хлопець працюватиме над дизайном соціальної реклами з кампаніями за вакцинацію та проти вживання молоддю алкоголю, які потім оприлюднять. За його роботою стежитиме спеціально призначений куратор.

Однак він заявив, що хлопець все одно має отримати покарання за розробку фейкової копії застосунку. Яке саме ㅡ вирішить суд.

«Ми плануємо низку проєктів для відкриття можливостей розвитку молодим хлопцям. І не намагайтеся більше нічого підробляти. Цей канал потрапляння до Мінцифри більше не працює», ㅡ вказав міністр.

Нагадаємо, що хлопець продавав фейковий додаток «Дія», у якому створювали будь-який документ — від паспорта до сертифіката про вакцинацію проти COVID-19.. Але у Мінцифрі заявили, що підробка не валідується через QR-код.

Джерело: Hromadske

Фото: Pexels