Мільйонери у всьому світі просять збільшити їм податки для боротьби з коронавірусом


83 мільйонери з різних країн підписали відкритий лист, в якому попросили уряди збільшити їм податки, щоб спрямувати ці кошти на боротьбу з наслідками коронавірусу.

«Ми не дбаємо про хворих у палатах інтенсивної терапії. Ми не водимо машини швидкої допомоги, які доставлятимуть хворих у лікарні. Ми не поповнюємо запаси продуктових магазинів і не доставляємо їжу від дверей до дверей. Але у нас є багато грошей, які вкрай необхідні зараз і будуть потрібні в майбутньому, коли наш світ буде оговтуватися від цієї кризи», — пишуть у повідомленні.

Серед цих осіб, зокрема — Ебігейл Дісней (спадкоємиця Уолта Діснея), Джеррі Грінфілд (співзасновник американської марки морозива Ben & Jerryʼs), Річард Кертіс (сценарист і продюсер, який працював над серіалом і фільмами про містера Біна).

Більшість підписантів, як ви вже помітили, — із США, однак є також громадяни Великої Британії, Нідерландів, Німеччини та Нової Зеландії.

«Проблеми, викликані COVID-19, не можна вирішити за допомогою благодійності. […] Забезпечити адекватне фінансування наших систем охорони здоровʼя, шкіл і безпеки можна за рахунок збільшення податків найбагатших людей планети, таких як ми. […] Тому, будь ласка, обкладіть нас податками. Це правильний вибір. Це єдиний вибір», — кажуть у листі.

Сам лист (Millionaires for Humanity («Мільйонери за людство») ви знайдете за посиланням.

Джерело: TheBabel

Фото: pixabay